Zdecydowałam się na pobyt w hotelu na mazurach

Powoli zbliżają się wakacje. Z mężem zazwyczaj wybieramy nowe miejsca. Lubimy zwiedzać i poznawać nowe okolice. W pracy mamy już zarezerwowane terminy naszego urlopu. Dzisiaj wieczorem mamy przysiąść i wybrać nowy kierunek na tegoroczne wakacje. Koleżanka z pracy poleciła mi mazury.

Jadę na mazury w wakacje

spa na mazurachKoleżanka jeździ na mazury co roku. Ma sprawdzone spa na mazurach i już nie może się doczekać kiedy znowu się tam wybierze. Spa na mazurach gwarantuje wysoką jakoś odpoczynku. Koleżanka jest bardzo zadowolona bo co roku wraca wypoczęta ze swojego urlopu. Jeszcze nigdy nie byliśmy z mężem na mazurach dlatego  stwierdziłam, że byłaby dobra okazja żeby nadrobić nasze braki. Wzięłam od koleżanki namiary na spa na mazurach. Wieczorkiem z mężem weszłam na ich stronę internetową i posprawdzałam wszystkie ważne dla nas informację. Okazało się, że spa na mazurach daje możliwość dokonania rezerwacji przez internet. Mogliśmy wybrać sobie pokój, który nam się spodobał. Wszystkie zdjęcia znajdowały się w galerii, można było sobie przed dokonaniem rezerwacji wszystko sprawdzić. Mężowi pomysł z wyjazdem na mazury bardzo się spodobał. Zarezerwowaliśmy tygodniowy pobyt w bardzo luksusowym apartamencie. Spa na mazurach przewidział dla klientów dokonujących rezerwacji przez internet zniżki. Dzięki temu udało nam się wynająć dobry apartament w korzystnej cenie. Koleżanka polecała mi zabiegi spa, który są wykonywane przez wykwalifikowane kosmetyczki.

Już nie możemy doczekać się z mężem naszego wyjazdu na mazury. Mamy już sprawdzone jak najszybciej dojechać do hotelu, w którym mamy zarezerwowany pokój. Koleżanka powiedziała mi jakie miejsca warto odwiedzić w trakcie pobytu. Kupiliśmy także mapę żeby niczego nie przegapić. W trakcie dnia zwyczaj staramy się zwiedzać a wieczorami się relaksujemy.