Wygodne legowisko dla psa

Zwierzęta, które żyją razem z nami pod jednym dachem, często bywają wybredne i bardzo wygodne. Nie chcą jeść tego co im dajemy, bo wolą nasze jedzenie, albo nie chcą spać blisko drzwi wejściowych, tylko blisko swojego pana.

Jak wyglądają ekskluzywne legowiska dla psów?

ekskluzywne legowisko dla psaWydawać by się mogło, że to na czym śpi pies nie ma większego znaczenia, bo najważniejsze żeby miał miękko i sucho. Ponieważ rosło zapotrzebowanie na lepsze jakościowo legowiska, to producenci wprowadzili nowoczesne, ekskluzywne legowisko dla psa, które jest tak wygodne, jak łóżko dorosłego człowieka. Legowisko jest wykonane z najwyższej jakości materiałów o właściwościach antyalergicznych, a więc może na nim spać każdy czworonóg. Wysokogatunkowy materiał zewnętrzny nie pochłania wody, a jedynie powoduje, że skrapla się ona na jego powierzchni dając się łatwo usunąć. Legowisko jest bardzo ciepłe, wieć nawet w zimne wieczory nasz pies w nim  nie zmarznie. Wnętrze legowiska stanowi elastyczne wypełnienie z antyalergicznych silikonowych kulek, które dopasowują się do kształtu ciała psa i zapewniają mu odpowiednie podparcie. Poduszki stanowiące boki legowiska, zostały wykonane w taki sposób, aby nawet w trakcie zabawy nimi, pies ich nie rozerwał. Stanowią one doskonałe zabezpieczenie pupila przed wypadnięciem z legowiska i pozwalają się mu wtulić i poczuć bezpiecznie na swoim posłaniu. Takie legowisko może być spersonalizowane, gdyż mamy możliwość podpisania go z przodu imieniem naszego psa, co jest nie lada atrakcją.

Takie legowisko jest oczywiście nieco droższe niż zwykłe, ale jest za to wysokiej jakości i z pewnością będzie służyło naszemu czworonogowi przez wiele lat. W razie zabrudzenia łatwo je wyczyścić, a ponieważ jest lekkie, to w ciepłe dni możemy je wystawić na balkon, lub na dwór.