Udane wesele w Elblągu

Za dwa miesiące wychodzę za mąż. Terminy mam uzgodnione od dawna, wszystko jest już zaplanowane – kościół, sala weselna, zespół. Mieszkam od kilku lat w Elblągu i właśnie tam będę brała ślub. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Dobre miejsca na urządzanie wesel w Elblągu

wesela ElblągPoznaliśmy się z narzeczonym na studiach. Potem on dostał pracę w Elblągu i się tu osiedliliśmy. Po czterech latach zdecydowaliśmy się w końcu na ślub. Dostałam piękny pierścionek i zaczęliśmy planować wesele. Zaczęliśmy od listy gości. Wyszła dość długa, bo nie chcieliśmy nikogo pominąć. Ślub będziemy brać w kościele katedralnym św. Mikołaja. Zawsze mi się bardzo podobał. W kwestii organizacji wesela Elbląg jest pełen ciekawych ofert. Można zdecydować się na jeden z hoteli albo wybrać smaczną restaurację. W każdym z tych miejsc oferują promocje i ciekawe atrakcje dla weselników. Zdecydowaliśmy się na wesele w formie biesiady ludowej w zajeździe na obrzeżach miasta. Bardzo spodobał się nam tamtejszy klimat. Jedną z atrakcji będzie przejazd konnymi bryczkami. Długo nie mogliśmy się zdecydować, gdzie chcemy, by odbywało się wesele. Mój narzeczony bardzo chciał, żeby była to elegancka restauracja w centrum miasta, a ja chciałam urządzić wesele w jednej z pobliskich wsi. Wybór zajazdu był kompromisem, na który oboje się zdecydowaliśmy. Wynajęliśmy zespół na wesele i wodzireja. Uzgodniliśmy, że będą grać typową muzykę, jaką można usłyszeć na polskich weselach. Zaprosiliśmy mnóstwo gości i mamy nadzieję, że będą się świetnie bawić.

Mam już kupioną suknię ślubną. Nie obyło się bez kilku poprawek, ale teraz pasuje jak ulał. Jest przepiękna, delikatnie zdobiona koronką w kolorze ecru. Wynajęliśmy też na wesele zabytkowy samochód. Mam nadzieję, że nie będzie padać, bo to kabriolet.