Tanio wymieniłem wyświetlacz w Iphone

Od zawsze przywiązuję ogromną uwagę do dbałości o takie rzeczy jak smartfony czy tablety albo laptopy. Wydawało mi się, że nigdy nie spotka mnie sytuacja, w której uszkodzę cokolwiek, bo zawsze uważałem na to podwójnie. Aż pewnego dnia stało się tak, że mój Iphone wypadł mi z ręki na kostkę brukową. Wyświetlacz zamienił się w jedną wielką pajęczynę.

Za wymianę ekranu zapłaciłem relatywnie mało

wymiana wyświetlacza iphone 6Poza dbaniem o urządzenia elektroniczne mam też drugą pasję. Jest nią oszczędzanie. Nie lubię wydawać pieniędzy tam, gdzie to niekonieczne. Lubię ekonomicznie uzasadnione wydatki, ale przepłacania nie toleruję. Dlatego wiedziałem, że wymiana wyświetlacza Iphone 6 musi mnie kosztować absolutnie jak najmniej. Tym bardziej, że zdawałem sobie sprawę z tego, że jest to czynność bardzo prosta. Cena wymiany zależy tak naprawdę jedynie od tego ile kosztuje sam wyświetlacz jako część zamienna. Wziąłem się na bardzo prosty sposób. Obdzwoniłem wszystkie serwisy telefonów w okolicy i dowiedziałem się o cenę takiej naprawy wyświetlacza. Wszystko dokładnie spisałem na kartce i po obdzwonieniu wszystkich serwisów wiedziałem już, w którym dokonam niezbędnej naprawy. Pomiędzy najtańszą a najdroższą ceną różnica wynosiła prawie sto złotych, a więc opłacało się wykonać za tą cenę tych kilkanaście połączeń. Dzięki swojej oszczędności mogę powiedzieć, że za wymianę ekranu zapłaciłem relatywnie mało w stosunku do obecnej wartości tego modelu telefonu.

Mój telefon po wymienieniu ekranu wyglądał naprawdę jak nowy. Zapłaciłem dokładnie tyle, ile powiedziano mi podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Bardzo się cieszę, że znalazłem serwis, który naprawdę tanio wymienił mi wyświetlacz w Iphone. Tym bardziej, że mój telefon wyprodukował taki prestiżowy producent i spodziewałem się wyższych kosztów.