Profesjonalne kancelarie adwokackie w Gdyni

Pilnie poszukuję rzetelnego i skutecznego prawnika, który pomoże mi w pewnej sprawie. Wiem, że sama sobie nie poradzę bez fachowej porady. Sprawa dotyczy odwołania od wyniku egzaminu wstępnego na aplikację notarialną. Niestety, ale zabrakło mi jednego punktu, aby zdać ten egzamin i mam podstawy twierdzić, że co najmniej w dwóch pytaniach klucz był błędny.

Rzetelna porada prawna gdyńskiego adwokata

kancelaria adwokacka w GdyniZnajdę najlepszego adwokata w Gdyni, który specjalizuje się w pisaniu tego typu odwołań. Wiem, że jest to możliwe, bo moja koleżanka w ubiegłym roku, dzięki odwołaniu, dostałą się na aplikację radcowską. Jestem w ogóle zaskoczona, że w ogóle w Gdyni funkcjonuje aż dwadzieścia pięć kancelarii adwokackich. Do tej pory nie miałam styczności z prawem w zadnym zakresie, dlatego czuję się nieco zakłopotano niecodzienną sytuacją. Najbardziej polecana kancelaria adwokacka w Gdyni znajduje się w centrum miasta, a więc niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Adwokat, który jest właścicielem tej kancelarii słynie z niezwykłego profesjonalizmu i niebywałej znajomości prawa. Zapisałam sobie numer kontaktowy i zaraz zamierzam tam zadzwonić, aby umówić się na spotkanie. Po kilku nieudanych próbach telefonicznych, w końcu udało mi się dodzwonić do prawnika i dowiedzieć kilku cennych rzeczy. Na pewno, podpiszę umowę pełnomocnictwa, aby adwokat miał wgląd w mój test. Powiedziałam też prawnikowi, o jakie pytania mi chodzi, w których według mnie, klucz był błędny. Prawnik przyznał mi pełną rację.

Adwokat poprosił mnie, abym na spotkanie wzięła ze sobą dyplom ukończenia wyższych studiów magisterskich i uchwałę izby notarialnej dotyczącą niezdanego egzaminu. Na odwołanie mam ustawowe dwa tygodnie, a więc czasu nie jest za wiele. Myślę, że już jutro prawnik sporządzi stosowne odwołanie.