Poszukuję projektanta wnętrza

Zdecydowaliśmy wspólnie z rodziną, że jest najwyższy czas na remont naszego mieszkania. W sumie przydałby się całościowy remont od deski do deski, jednakże z początku mieliśmy mocno ograniczony budżet. Musimy z tego powodu robić remont pomieszczenia po pomieszczeniu. Aż w końcu uda nam się wszystko ukończyć.

Jak znaleźliśmy dobrych projektantów wnętrza w Poznaniu

profesjonalny dobry projektant wnętrz - PoznańMusieliśmy wybrać, które pomieszczenia będą remontowane jako pierwsze. To nie był wcale taki łatwy wybór, ponieważ każdy z nas miał na to inną koncepcję. Dzieci oczywiście opiewały przy swoich własnych pokojach. Mąż bardzo chciał remontu salonu i jego kącika telewizyjnego, ja natomiast widziałam konieczność w natychmiastowym odnowieniu kuchni oraz łazienki. Jak to zawsze bywa stanęło ostatecznie na moim i pierwsze pod młotek poszły kuchnia wraz z łazienką. Niestety nikt z naszej rodziny nie miał zacięcia projektanckiego. Nie potrafiliśmy niczego do siebie dopasować jednym słowem, moglibyśmy wszystko tylko pogorszyć. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wynajęcie specjalisty. W tym celu musiałam poszukać takiego fachowca, który urządzi nasze mieszkanie. Na jednej z najbardziej popularnych wyszukiwarek wpisałam następujące hasło profesjonalny dobry projektant wnętrz – Poznań. Ukazało mi się bardzo dużo wyświetleń, mamy w mieście sporo projektantów. Po zamieszczonych na specjalistycznych stronach komentarzach wybrałam najlepszą firmę i zadzwoniłam. Ku mojemu zdziwieniu były wolne terminy na już. Oczywiście od razu z nich skorzystałam.

Zarówno projekt kuchni jak i łazienki był wprost nieziemski. Do tak małych pomieszczeń zmieściło się tyle funkcjonalnych rzeczy, nigdy nie pomyślałabym, że można wszystko tak dobrze zaprojektować. Dodatkowo zrobiło się bardzo nowocześnie