Porządna lampa do paznokci

Zimą postanowiłam się czymś zająć, ponieważ nie lubiłam siedzieć bezczynnie i oglądać seriali. Większość osób w zimę lubi się polenić, jednak to nie było dla mnie. Nie lubiłam siedzieć w domu, a byłam zmuszona przez pogodę, więc postanowiłam, że może zacznę robić paznokcie hybrydowe. Wybrałam któregoś dnia kilka ładnych lakierów.

Zakup lampy do hybryd

dobra lampa do paznokci hybrydowychMoje lakiery były wielofunkcyjne, ponieważ od razu były już z brokatem, albo zmieniały kolor. Potrzebna była mi jeszcze dobra lampa do paznokci hybrydowych i tutaj słyszałam różne opinie od moich koleżanek. Niektóre z nich narzekały na swoje lampy, że nierówno utwardzają i że lakier zdąży spłynąć, zanim się utwardzi. Albo narzekały, posiadając lampę 120 sekund, że za długo czekać trzeba aż będzie gotowych kilka warstw. Dlatego ja postanowiłam poszukać lampy, która będzie utwardzała znacznie szybciej. Natrafiłam na taką, utwardzającą w 60 sekund i była to lampa ledowa. Takie podobno lepiej utwardzają i lakier dłużej trzyma. Dlatego wiedziałam, że będzie to dobry zakup i bardzo szybko się o tym przekonałam. Od razu zrobiłam sobie paznokcie i patrzyłam, czy faktycznie tak szybko się utwardzi. Używałam topu bez przemywania, żeby przypadkiem nie rozmazać lakieru. Byłam dopiero w fazie testów, więc musiałam wszystko sprawdzić. Lakier faktycznie, bardzo szybko się utwardził i paznokcie ładnie się świeciły. Jednak to nie był koniec testów. Musiałam sprawdzić, czy nic nie będzie odpryskiwać.

Lampa przeszła test śpiewająco. Przez 3 tygodnie miałam piękne, nienaruszone paznokcie o ładnej,gładkiej strukturze. Cieszyłam się, że teraz zaoszczędzę sporo czasu i że moja lampa nie utwardza jednej warstwy w dwie minuty, tylko w jedną, bo jednak te dwie minuty jak w standardowych lampach, to trochę długo.