Naszywki ze skóry

Naszywki z materiału skóropodobnego można zauważyć najczęściej na odzieży, głównie spodniach, czapek, czy kurtek. Naszywki mogą przybierać różne kształty, mogą być one dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Naszywki pełnią poniekąd funkcję ozdobną produktów.

Różne kształty naszywek

naszywki skóropodobneNaszywki jakie oferują firmy są wykonane z bardzo dobrej jakości materiału. Materiał z jakiego są wykonane naszywki skóropodobne jest wodoodporny, dlatego można je prać w pralce. Zaletą ich jest niewątpliwie to, że mogą przybierać one różne kształty, typu kwadrat, prostokąt, kółko, wielokąt i tym podobne. Naszywki skóropodobne mogą oprócz różnych kształtów mieć różne kolory. Jest bardzo szeroki wybór jeśli chodzi o kolory i kształt. Naszywki tworzy się techniką laserową, bądź techniką bardzo dokładnego tłoczenia. Grawer widniejący na etykietce poprzez zastosowanie jednej z wymienionych technik jest precyzyjnym odwzorowaniem nawet najdrobniejszych elementów. Technika tłoczenia sprawia, że pod wpływem nacisku i wysokiej temperatury podłoże, a więc etykieta staje się ciemniejsza, a napis lub logo jaśniejsze przez co jest bardziej widoczne. Etykiety mogą mieć elementy pozłacane bądź posrebrzane. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb i gustu klienta. Producent gwarantuje najwyższą jakość naszywek skóropodobnych. Firmy zazwyczaj potrzebują z dwa – trzy dni na obróbkę i produkcję zamówionych naszywek. Firmy dają możliwość klientowi dostarczenia własnego projektu naszywek.

Naszywki można zamówić bezpośrednio u producenta. Koszt zazwyczaj zależy od ilości zamawianych etykiet. Im więcej etykiet się zamówi, tym jednostkowy koszt naszywki jest mniejszy. Jest wiele różnych kształtów i kolorów naszywek do wyboru, dlatego każdy klient jest w stanie wybrać coś dla siebie.