Na święta bombka z logo dla klienta

W okresie świątecznym można wręczać swoim klientom drobne upominki. Może to być świetny pomysł na reklamę, bo na upominkach możemy zamieścić swoje logo. Takim prezentem może być na przykład bombka na choinkę. To bardzo symboliczny podarunek, a jednocześnie bardzo miły. Logo na takich bombkach nie powinno być zbyt duże, wystarczy mała grafika.

Bombki świąteczne zamów u producenta

producent bombek z logoO zamawianiu świątecznych bombek reklamowych należy pomyśleć dużo wcześniej. Producenci takich bombek zamówienia na święta zbierają już od maja. I to jest idealny czas na zamówienie tego rodzaju świątecznego upominku. Coraz więcej firm decyduje się na wręczanie swoim klientom właśnie tego rodzaju pamiątki. Każdy producent bombek z logo realizuje zamówienia hurtowe. W praktyce nie da się zamówić mniejszej ilości aniżeli sto sztuk takich specjalnie przygotowanych bombek. Mówimy oczywiście o ozdobach choinkowych z logo produkowanych masowo. inaczej wygląda sytuacja, jeśli zdecydujemy się na ręcznie robione bombki. To już o wiele droższy upominek, ale można zamówić nawet kilka sztuk takich ozdób. Nie mniej jednak bez względu na rodzaj bombek, jakie zamawiamy, ze złożeniem zamówienia trzeba się śpieszyć. Jeśli będziemy chcieli takie bombki zamówić tuż przed świętami to będzie to już niemożliwe. Zamówienia należy złożyć najpóźniej do końca września, ale jest to termin graniczny i praktycznie u wielu producentów już mocno spóźniony.

Prezenty na święta dla klientów mogą mieć różną formę. Jeśli będą do upominki połączone z dyskretną reklamą firmy to na pewno przyniosą one wiele pożytku. Świetnym pomysłem jest bombka na choinkę z dyskretnie umieszczonym logo naszej firmy. Bombki z logo najlepiej zamawiać już w okresie maja, ale można to zrobić najpóźniej do września.