Firmowa torba z logo

Od kilku miesięcy prowadzę mały, osiedlowy sklepik. Sprzedaję głównie warzywa, owoce oraz pieczywo. Dzięki zakupom u mnie klienci zazwyczaj mają przepyszne śniadanie oraz zdrowy obiad. Ciągle się rozwijam i chcę zyskać jak najwięcej nowych klientów, którzy zostaną ze mną na dłużej. Pomysłem na to miało być wprowadzenie papierowych toreb na zakupy z logo mojej firmy.

Papierowa torba na zakupy z logo firmy

zakupowe torby papierowe z logo firmyJestem właścicielem i sprzedawcą w małym sklepie osiedlowym. Biznes ten prowadzę od kilku miesięcy i muszę przyznać, że idzie mi całkiem nieźle. Czuję się w tej branży bardzo dobrze, ponieważ kiedyś również pracowałem w warzywniaku. W swoim sklepiku oferuję klientom głównie owoce, warzywa oraz świeże pieczywo od lokalnego piekarza. Mam swoich stałych klientów, z którymi bardzo się polubiłem, jednak chciałem dotrzeć również do nowych, a starym jeszcze bardziej zapaść w pamięć. Pomysłem na to miały być wprowadzone zakupowe torby papierowe z logo firmy. Doradził mi to rozwiązanie kolega pracujący w branży marketingowej. Jego pomysł niemal od razu postanowiłem wprowadzić w życie. Tak też się stało. Od jakiegoś czasu pakuję nadające się do tego produkty do papierowych toreb. Jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie, a dzięki nadrukowanemu logo, klienci bardziej identyfikują się z moim sklepikiem. Jest również szansa, że widzący ich sąsiedzi zaufają ich wyborowi i również wpadną do mnie na zakupy.

Odkąd wprowadziłem do swojego sklepu papierowe torby z nadrukowanym logo mojego sklepu, czuję, że pomysł ten zdaje egzamin. Mam wrażenie, że na co dzień widzę więcej nowych twarzy! Taki właśnie miał być efekt wprowadzonych do sklepu papierowych toreb zakupowych. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony i szczerze podziękowałem za ten pomysł swojemu koledze.